WSPÓLNOTA ŚWIECKICH      PRZY KLASZTORZE O.O. DOMINIKANÓW UL. FRETA 10

Forum

Polecamy

Ciekawe książki, publikacje internetowe, wydarzenia w Kościele, rekolekcje

[Dla wszystkich]

Wszystkie wpisy,   Wpisy do 2 tygodni,   Wpisy do miesiąca,   Wpisy do 3 miesięcy,   Wpisy do roku,   Dodaj wpis

Projekt Egzorcysta

wysłany przez Andrzej, 2012-08-12 23:25:39:

Witajcie,

Zamieszczam informację, którą dostałem na maila:

http://www.youtube.com/watch?v=Gstf_d8dbow&feature=youtu.be

Czy na którekolwiek z tych pytań Twoja odpowiedź brzmi: TAK? 90 sekund które może uratować czyjeś życie...wieczne ! Udostępnij proszę, a może prześlij znajomym na czacie?

Dominik Tarczyński

Chodzi o ośmiostronicowy dodatek "Egzorcysta" do Gazety Polskiej 29 sierpnia (dostępny będzie do 4 września). Więcej szczegółów na http://www.armia-pana.pl/

Od siebie mogę też dodać linka - naprawdę warto się zapoznać z tym, co może być przyczyną zniewolenia lub opętania (czyli czasem nasze problemy mogą mieć takie źródła, których się nie domyślamy; poza tym, niekoniecznie zawsze musi chodzić o opętanie, raczej zdecydowanie częściej ma się do czynienia ze zniewoleniami):

http://www.egzorcyzmy.katolik.pl/index.php/opetania-i-dreczenia-egzorcyzmy-158/38-przyczyny-zniewolenia-nawiedzenia-i-opetania

Polecam też świetną książkę Neala Lozano w temacie - opis poniżej:

Ta książka mówi nie tyle o demonach, ile o tym, iż musimy uświadomić sobie, jakie otworzyliśmy im drzwi i pokazuje, jak możemy je zamknąć.
Pisząc ją skupiłem się na uwolnieniu od złych duchów w kontekście zwykłego chrześcijańskiego życia. Wielu ludzi korzysta z pomocy psychoterapeutów, wyznaje swoje grzechy, stara się prowadzić życie skoncentrowane na Bogu i robi wszystko, co jest w ich mocy, by uwolnić się od duchowych więzów w pewnych dziedzinach swego życia, a jednak im się to nie udaje. Wielu pełnych wiary i ducha chrześcijan zmaga się z ukrywanymi grzechami, nałogami czy lękiem, którego źródło tkwi w kłamstwie przykrywającym działanie złych duchów. Być może nigdy nie przyszło im do głowy, że mogą potrzebować uwolnienia.

http://kmt.pl/pozycja.asp?ksid=22943

 Aby odpowiedzieć na ten wpis, kliknij wyślij odpowiedź.

 Aby dodać całkiem nowy wpis w tej sekcji (rozpocząć nowy wątek), kliknij dodaj wpis.

 Aby przejść do wpisu będącego odpowiedzią, kliknij jego tytuł na liście poniżej.

 • Re: Projekt Egzorcysta~Andrzej, 2012-08-13 00:38:30
  Ad "poza tym, niekoniecznie zawsze musi chodzić o opętanie, raczej zdecydowanie częściej ma się do czynienia ze zniewoleniami" - nie chodziło mi o to, żeby zlekceważyć niebezpieczeństwo opętania - bo ono naprawdę zagraża w związku z rzeczami z w/w listy; ale o to, że zniewolenia mogą dotyczyć każdego z nas, kto kiedykolwiek miał styczność z tymi rzeczami. Poza tym, może zacząć się od zniewolenia, a skończyć się opętaniem.
  • Re: Projekt Egzorcysta~Andrzej, 2012-08-29 08:41:12
   Jeszcze dodatkowa informacja - jeśli ktoś kiedykolwiek miał styczność z rzeczami z w/w listy, to potrzebna jest spowiedź oraz tzw. "modlitwa odcięcia korzeni" prowadzona przez kapłana. Więcej informacji można uzyskać m.in. tutaj:

   http://egzorcyzmy.katolik.pl/egzorcyzmy-i-pomoc/egzorcysci-i-modlitwa-o-uwolnienie/1054-archidiecezja-warszawska